ŁAŃCUCHY

Oferujemy Państwu szeroką gamę łańcuchów przemysłowych. Zastosowanie odpowiedniej jakości łańcucha w posiadanej maszynie może pozwolić uniknąć w przyszłości ewentualnych problemów, związanych z konserwacją urządzenia. Długo i skutecznie działający łańcuch rolkowy to też chociażby brak przestojów produkcji, związanych z naprawami i innymi pracami technicznymi. Każdy zastosowany łańcuch powinien również zapewniać bezpieczeństwo pracy, o które dbają restrykcyjne normy, dostosowane do standardów europejskich.

Spełniające te wszystkie wymogi łańcuchy napędowe rolkowe( typy A,B,AH) odnajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym. Współdziałamy z wieloma podmiotami dostępnymi na rynkach europejskich, tak aby móc zaoferować naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości, sprawdzone akcesoria do maszyn, których sami nie zawahalibyśmy się użyć w posiadanym przez nas sprzęcie. Służymy także pomocą techniczną i naszą wiedzą.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą łańcuchów rolkowych. Na indywidualne zapytanie oferujemy Państwu także łańcuchy ze stali nierdzewnej bądź kwasoodpornej, łańcuchy ocynkowane a także niklowane. Ponadto, w zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie dostarczyć także łańcuchy z odpowiednimi przyłączami.

W przypadku braku interesującej Państwa pozycji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 605087163 bądź mailowego flexbelt@flexbelt.pl.

ŁAŃCUCH DWURZĘDOWY                    ŁAŃCUCH NAPĘDOWY                     PROWADNICA DO ŁANCUCHA

W tej kategorii nie ma produktów.