CHEMIA PRZEMYSŁOWA

                                                                                  OneBond 

OneBond to nowa na rynku linia klei, uszczelniaczy oraz innej chemii przemysłowej stworzonej z myślą zarówno o kliencie indywidualnym jak i przemysłowym. To produkty najwyższej jakości, bezpieczne, wydajne, pomyślane tak by mogły zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Potrzebujesz kleju odpornego na wysokie temperatury, wstrząsy czy wibracje? Uszczelnienia wymagającego wysokiej precyzji, który wyeliminuje konieczność stosowania taśmy bądź przędzy PTFE? 

OneBond to produkty stworzone z myślą o Tobie - sprawdź już dziś.

Wyświetlono 1 - 3 z 3 produktów.
 • 43,05 zł Dostępny
  Dostępny

  OneBond 042 to nietoksyczny uszczelniacz do gwintów eliminujący konieczność stosowania taśmy lub przędzy PTFE. Cechuje się odpornością na wstrząsy i wibracje. Uszczelnia w ekstremalnych warunkach temperaturowych, zabezpiecza przed wyciekiem gazu, wody, LPG, węglowodorów, olejów i wielu innych chemikaliów. 

  43,05 zł
 • 38,50 zł Dostępny
  Dostępny

  OneBond 070 uszczelniacz do gwintów jest nietoksyczny i niespływający, można go zatem aplikować pod dowolnym kątem. Produkt świetny do uszczelnień w ekstremalnych warunkach, eliminujący konieczność zastosowania taśmy lub przędzy PTFE.  OneBond 070 jest: odporny na wibracje i wstrząsy, cechuje się możliwością demontażu za pomocą zwykłych narzędzi

  38,50 zł
 • 47,97 zł Dostępny
  Dostępny

  OneBond 932 to klej błyskawiczny o słabym zapachu i niskim wykwicie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w małych słabo wentylowanych pomieszczeniach. W porównaniu z innymi klejami błyskawicznymi OneBond 932 zmniejsza ryzyko wystąpienia uczuleń. 

  47,97 zł
Wyświetlono 1 - 3 z 3 produktów.